Видиме світло - це невеликий діапазон електромагнітних хвиль. Мінімальна довжина хвилі відповідає

фіолетовому кольору та дорівнює 3,8-10^-7 м. Визначте частоту Фіолетового світла. Швидкість світла с = 3-10^8 м/с. СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фиранчук Миша.

Ответ:

Для того, щоб визначити частоту фіолетового світла, необхідно використати формулу частоти:

f = c / λ

де f - частота світла, c - швидкість світла, λ - довжина хвилі.

За умовами задачі, швидкість світла рівна 3 * 10^8 м/с, а довжина хвилі рівна 3,8 * 10^-7 м. Застосуємо формулу і отримаємо:

f = (3 * 10^8 м/с) / (3,8 * 10^-7 м) = 7,94736842105263 * 10^14 Гц

Таким чином, частота фіолетового світла рівна 7,94736842105263 * 10^14 Гц.

Відповідь: 7,94736842105263 * 10^14 Гц.