ДАЮ 100 балов Визначте питомий опір провідника, якщо його довжина 1,2 м, площа поперечного

перерізу 04 мм2, а опір 12 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Багаутдинов Раис.

Ответ:

Для знаходження питомого опору провідника необхідно використати формулу:

ρ = R * A / L,

де ρ - питомий опір, R - опір провідника, A - площа поперечного перерізу провідника, L - довжина провідника.

Підставляючи дані в цю формулу, отримаємо:

ρ = 12 * 0.04 / 1.2 = 0.4 Ом * м / м = 0.4 Ом / м.

Отже, питомий опір провідника дорівнює 0.4 Ом / м.