Який заряд за 10с пройде через резистор опором 30кОм при напрузі 60В?


Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Алина.

За законом Ома, струм, що пройде через резистор, обернено пропорційний його опору:

I = V/R

де I - струм, V - напруга, R - опір.

Підставляючи відповідні значення, отримаємо:

I = 60 В / 30 кОм = 0.002 A

Отже, за 10 секунд через резистор пройде заряд:

Q = I * t = 0.002 A * 10 с = 0.02 Кл

Відповідь: 0.02 Кл.