Запишіть будь-ласка у вигляді задачи, з дано и т.д. Яку силу потрібно прикласти до малого поршня

гідравлічного підйомника для підняття авто масою 1,5 т, якщо площа малого поршня 10 см2 , а площа великого 0,1м2 ? Одиниці вимірювання всіх фізичних величин записати в системі СІ.

Ответы на вопрос

Отвечает Евсюкова Алиночка.

Ответ:

За законом Паскаля, тиск в рідині передається незмінним в усіх напрямках. Отже, тиск на обидва поршні буде рівний:

p1 = p2

Звідси можемо записати співвідношення між силами на поршнях та їх площами:

F1 / A1 = F2 / A2

Для знаходження сили, що потрібно прикласти до малого поршня, використаємо це співвідношення:

F1 = (F2 / A2) * A1

Підставимо дані в формулу та переведемо одиниці вимірювання до системи СІ:

F2 = m * g = 1,5 т * 9,81 Н/кг ≈ 14 715 Н

A1 = 10 см² = 0,001 м²

A2 = 0,1 м²

Отже,

F1 = (14 715 Н / 0,1 м²) * 0,001 м² ≈ 147,15 Н

Отже, потрібно прикласти силу близько 147,15 Н до малого поршня гідравлічного підйомника для підняття автомобіля масою 1,5 т.

Объяснение: