2.68×10^-13 1/с×7×10^19


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Александр.
Ответ: 1.87*10^7
≈*10^7
Отвечает Нарыжный Никита.

Ответ:

Объяснение:

Щоб перемножити дві наукові нотації, треба перемножити числа і додати показники степенів:

2.68×10^-13 1/с × 7×10^19 = (2.68 × 7) × 10^(-13 + 19) 1/с = 18.76 × 10^6 1/с = 1.876 × 10^7 1/с