X=8+2t+3t² Фізична величина: 1 початкова координата 2 прискорення 3 початкова швидкість


Ответы на вопрос

Отвечает Харисов Ренат.

Ответ:

початкова координата дорівнює 8.

прискорення дорівнює 6.

початкова швидкість дорівнює 2.

Объяснение:

Початкова координата: коли t = 0, отримуємо:

x = 8 + 2(0) + 3(0)^2 = 8

Отже, початкова координата дорівнює 8.

Прискорення: для знаходження прискорення треба взяти другу похідну від функції x по часу t:

a = d^2x/dt^2 = 6

Отже, прискорення дорівнює 6.

Початкова швидкість: для знаходження початкової швидкості треба взяти першу похідну від функції x по часу t:

v = dx/dt = 2 + 6t

Коли t = 0, отримуємо:

v = 2 + 6(0) = 2

Отже, початкова швидкість дорівнює 2.