I1=0,45AU1=1BРозв'язати​


Ответы на вопрос

Отвечает Тилеукул Азиза.

Ответ:

Щоб вирішити задачу, необхідно використати закон Ома, який описує залежність між током, напругою та опором електричної ланцюга:

U = I * R

де U - напруга в вольтах (B), I - струм в амперах (A) та R - опір в омах (Ω).

Якщо відомі значення двох змінних, можна знайти третю, використовуючи формулу:

R = U / I

Отже, щоб знайти опір електричної ланцюга, якщо відомі значення струму та напруги, потрібно поділити напругу на струм:

R = U1 / I1 = 1B / 0,45A = 2,22 Ω

Відповідь: опір електричної ланцюга дорівнює 2,22 Ω.