Для виготовлення реостата використали 4 м константанового дроту діаметром 1 мм2. Обчисліть опір

реостата. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Катя.

Відповідь:  R  = 0,04  Ом.

Пояснення :

Відомо, що ro  - питомий опір константану дорівнює 0,5 Ом*мм^2/m

Опір провідника довжиною l і з поперечним перерізом S визначається співвідношенням R=ro * L/S

R=ro * L/S = 0,5 * 4 /3,14  = 0,04 Ом.

Де S= пr^2= 3.14 *1^2= 3,14 mm^2