Тіло вільно падає з висоти 705,6 м . Яку найбільшу швидкість воно досягне при падінні на Землю


Ответы на вопрос

Отвечает Щукина Таня.

По закону сохранения энергии:
m*g*H = m*V²/2

Скорость:
V = √ (2*g*H) = √ (2*10*705,6) ≈ 120 м/с