Поїзд, що рухається зі швидкістю 36 км/год., починає набирати швидкість з прискоренням 5 м/с?. Чому

дорівнює швидкість поїзда через 10 с. Який шлях проїхав поїзд за цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Khomichuk Valeriya.

Ответ:Щоб знайти швидкість поїзда через 10 секунд, треба спочатку перевести початкову швидкість з км/год до м/с, використовуючи формулу V = V0 + at, де V0 - початкова швидкість, а - прискорення.

36 км/год = 36000 м/год / 3600 = 10 м/с - початкова швидкість.

V = V0 + at = 10 + 5 * 10 = 60 м/с - швидкість поїзда через 10 с.

Щоб знайти шлях, пройдений поїздом за цей час, можна скористатися формулою S = S0 + V0t + (at^2)/2, де S0 - початковий шлях, t - час, a - прискорення.

Так як поїзд починає з нульової швидкості, то S0 = 0. Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

S = S0 + V0t + (at^2)/2 = 0 + 10 * 10 + (5 * 10^2) / 2 = 275 метрів.

Отже, за 10 секунд поїзд набере швидкість 60 м/с і проїде шлях довжиною 275 метрів.

Объяснение: