Який опір срібного дроту завдовжки 10 см і площею поперечного перерізу 2 мм?​


Ответы на вопрос

Отвечает Рахаева Настя.

Ответ: 7,5*10⁻⁴ Ом

Объяснение:

Дано:

l=10см=0,1м

S=2мм²

ρ=0,015 Ом*мм²/м

------------------

R-?

R=ρ*l/S=0,015*0,1/2=7,5*10⁻⁴ Ом