Допоможіть, будь ласка. Визначте силу струму в колі, якщо через нього за 10 хв проходить заряд

300 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Недерков Артур.

Ответ:

Дано:

Час (t) = 10 хв = 600 с

Заряд (Q) = 300 Кл

Формула, яка зв'язує заряд і силу струму:

I = Q/t

I = Q/t = 300 Кл / 600 с ≈ 0.5 А

Отже, сила струму в колі становить близько 0,5 А.

Объяснение:

Отвечает Тырнов Артём.

Ответ:

Объяснение:.....