визначити довжину нікелінового дроту з якого виготовлена спіраль електричного чайника якщо за

напругу 220в. через неї проходить струм 2,2 а площа перерізаного дроту 0,12м​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковач Кристина.

Ответ:

Щоб визначити довжину нікелінового дроту, з якого виготовлена спіраль електричного чайника, потрібно використати закон Ома та формулу для обчислення опору провідника:

Опір (R) = Напруга (V) / Сила струму (I)

Опір провідника залежить від його довжини (L), площі перерізу (A) та коефіцієнту специфічного опору матеріалу (ρ). Формула для обчислення опору провідника виглядає наступним чином:

R = ρ * L / A

Ми можемо перетворити цю формулу, щоб визначити довжину дроту:

L = R * A / ρ

Для нікелінового дроту коефіцієнт специфічного опору складає 1.1 * 10^-6 Ом * метр. Тому, ми можемо використати дані, надані в завданні, щоб обчислити довжину дроту:

Опір (R) = 220 В / 2.2 А = 100 Ом

Площа перерізу (A) = 0.12 мм^2 = 0.12 * 10^-6 м^2

Коефіцієнт специфічного опору (ρ) = 1.1 * 10^-6 Ом * метр

L = R * A / ρ = 100 Ом * 0.12 * 10^-6 м^2 / 1.1 * 10^-6 Ом * метр = 10.91 метрів

Отже, довжина нікелінового дроту, з якого виготовлена спіраль електричного чайника, становить близько 10.91 метрів

Отвечает Николаева Катя.

Ответ:

Для визначення довжини нікелінового дроту, необхідно використати формулу для розрахунку опору дроту:

R = ρ * (L / A),

де R - опір дроту, ρ - специфічний опір матеріалу (для нікелінового дроту приблизно 1,1 * 10^-6 Ом * м), L - довжина дроту, A - площа перерізу дроту.

Оскільки струм та напруга через дріт відомі, можна визначити його опір за законом Ома:

R = V / I,

де V - напруга, I - струм.

Об'єднуючи ці дві формули, отримаємо:

L = R * A / ρ = (V / I) * A / ρ

Підставляючи дані, отримуємо:

L = (220 В / 2,2 А) * 0,12 м / (1,1 * 10^-6 Ом * м) ≈ 24 000 м

Отже, довжина нікелінового дроту становить близько 24 000 метрів. Це досить довга спіраль, що може вміститись в електричному чайнику. Варто зазначити, що у реальному виробництві використовуються тонші дроти, і спіраль складається з більшої кількості обертів, що дозволяє зменшити її довжину.