Знайти силу струму в колі з паралельним з'єднанням провідників, якщо сила струму в першому

провіднику 5 А, у другому – 4 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Боков Никита.

Відповідь:

І=І1+І2

І=5+4=9А