визначете силу яка діє на вищий поршень якщо на менший поршень діє сила 100 н площа меншого

поршення 8 см² а більшого 24 см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Шилина Алина.

Объяснение:

Задачи на закон гидравлики;

 \frac{100}{x}  =  \frac{8}{24}  \\ x =  \frac{100 \times 24}{8}  = 300 \tim