З 6. На тiло діє сила тяжіння 0,5 кН. Чому дорівнює його маса?​


Ответы на вопрос

Отвечает Самофалов Никита.

Ответ:

Сила тяжіння (F) визначається масою тіла (m) та прискоренням вільного падіння (g), за формулою:

F = m * g

де g становить приблизно 9,81 м/с².

Знаючи силу тяжіння F = 0,5 кН = 500 Н та прискорення вільного падіння g ≈ 9,81 м/с², можна визначити масу тіла за формулою:

m = F / g = 500 Н / 9,81 м/с² ≈ 51 кг

Отже, маса тіла, на яке діє сила тяжіння 0,5 кН, дорівнює приблизно 51 кг.