На цоколе лампы написано: «220B»; «25BT». Найдите сопротивление лампы


Ответы на вопрос

Отвечает Мухамадиев Карим.

Відповідь:

Дані:

Напруга (U) = 220 В

Потужність (P) = 25 Вт

Закон Ома для електричної лампи: P = U^2/R, де R - опір лампи.

Перетворюючи це рівняння, ми можемо знайти опір лампи: R = U^2/P

Підставляємо відомі значення:

R = (220 В)^2 / 25 Вт = 1936 Ом

Отже, опір лампи становить 1936 Ом.