- Обчисли висоту циліндра, якщо його радіус дорівнює 1 см (ps зультат обчислення округли до

десятих),

Ответы на вопрос

Отвечает Загурский Александр.

Відповідь:

H=V/(πR2)=10 см3/(3,14*1см2)=3,2 см
Відповідь: 3,2 см