Знайдіть об’єм повністю зануреного тіла у воді, якщо на нього діє архімедова сила 8 Н . ( густина

води ρ = 1000 кг / м³ ). СРОЧЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорук Влад.

Ответ:

Об'єм повністю зануреного тіла у воді можна знайти за формулою Архімеда:

V = F / ρg,

де F - сила, що діє на тіло (у нашому випадку F = 8 Н), ρ - густина рідини (у нашому випадку ρ = 1000 кг/м³), g - прискорення вільного падіння (g = 9,8 м/с²).

Підставляємо відомі значення і отримуємо:

V = 8 / (1000 * 9.8) ≈ 0,00081 м³

Отже, об'єм повністю зануреного тіла у воді становить близько 0,00081 м³.

Объяснение:

Отвечает Вечеринский Ярослав.

Об'єм повністю зануреного тіла у воді можна знайти за формулою Архімеда:

V = F / ρg,

де F - сила, що діє на тіло (у нашому випадку F = 8 Н), ρ - густина рідини (у нашому випадку ρ = 1000 кг/м³), g - прискорення вільного падіння (g = 9,8 м/с²).

Підставляємо відомі значення і отримуємо:

V = 8 / (1000 * 9.8) ≈ 0,00081 м³

Отже, об'єм повністю зануреного тіла у воді становить близько 0,00081 м³.