2. Визначити масу водню, що знаходиться в об'ємі 30 л під тиском 83 кПа за температури 27 °


Ответы на вопрос

Отвечает Ганбаров Руслан.

Відповідь:

n = PV / RT,

n = (83 кПа * 0,03 м³) / (8,31 Дж / (моль * К) * 300 К) = 0,00348 моль.

m = n * M

m = 0,00348 моль * 1,008 г / моль = 0,00351 г

Отже, маса водню, що знаходиться в об'ємі 30 л під тиском 83 кПа за температури 27 °C, становить близько 0,00351 г.