Координата рухомого тіла змінюється згідно з рівнянням x = 50 + t − 0,1t 2 під дією сили 4кН.

Визначте масу тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Кацан Максим.

Ответ:

20000 kг

Объяснение:

x = 50 + t − 0,1t²

F=4 кН;

m    ?     m=F/|a|; a=-0,1*2= -0,2 м/c²; m=4000/0,2=20000 kг