Маса тіла із платини об’ємом 1 куб.см є більшою, ніж маса срібного тіла того самого об’єму, на ...

г . Запишіть пропущене число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Багланов Елболсын.

Ответ:

m1=p*v=10,5*1=10,5

m2=7,3*1=7,3

m=m1-m2=10,5-7,3=3,2

a) 3,2