Рухаючись зі швидкістю 72 км/год автомобіль загальмував за 5 с Визначити прискорення

рівносповільненого руху

Ответы на вопрос

Отвечает Стан Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Перетворимо спочатку км/год на м/с

v=72*1000/3600=20 м/с

Формула рівноприскореного руху

v=v0+at

To a=(v-v0)/t= -20/5= -4 м/с2 (20 м/с - початкова швидкість)

Шлях

s=(v+v0)/2*t=20/2*5=50 м