2. Знайти густину гідрогену при температурі 15°С і тиску 98 кПа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Арина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

p = 97,3 кПа = 97,3 * 10^3 Па = 9,73 * 10^4 Па

M(H2) = 2 * 10^(-3) кг/моль

t = 15°C, T = 273 + 15 = 288 К.

Найти: ρ.

Решение:

Уравнение Менделеева-Клапейрона:

pV = m/M RT

Отсюда

pM = m/V RT

pM = ρRT

ρ = pM/RT = 9,73*10^4*2*10^(-3) / 8,31*288 = 0,081 кг/м^3

Отвечает Чирскова Нина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

М(Н₂) = 2 * 10⁻³ кг/моль

t = 15°C = 288 К

р = 98 кПа = 0,98 * 10⁵ Па

Найти: ρ - ?

Відповідно до рівняння Менделєєва-Клапейрона

pV = (mRT)/M де R = 8,31 Дж/моль * К універсальна газова постійна

pV = (mRT)/M  розділимо на V і отримаємо p = ( mRT )/( VM )

При ρ = m/V

p = (ρRT)/M => ρ = ( pM )/( RT )

ρ = ( 0,98 * 10⁵ * 2 * 10⁻³ )/( 8,31 * 288 ) ≈ 0,08 кг/м³