Після школи друзі пройшли спочатку 1000 метрів вулицею за 600 секунд, а потім ще 2300 метрів

стежками парку протягом 2700 секунд. Визначте середню швидкість руху школярів. СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Клепач Наталия.

Ответ:

1 м/с

Объяснение:

1000+2300=3300(м) - пройшли друзі всього.

600=2700=3300(с)-витрачено часу.

3300:3300=1(м/с)-середня швидкість