Електропотят метро рухається зі швидкістю 20 м/с. Пасажир у вагоні рухається уздовж вагона у

напрямку руху потяга зі швидкістю 0,5 м/с. Швидкість рухую осно рейок колії становить... a) ...19,5 м/с; б) ...20 м/с; в) ...20,5 м/с; г) ...0,5 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Ирина.

Ответ: 20,5м/с

Объяснение:

Дано:

V1=20м/с

V2=0,5м/с

---------------

V-?

V=V1+V2=20+0,5=20,5м/с