Яку кількість теплоти виділяє за кристалізації та охолодження до температури 60 градусів 200 г

алюмінію, узятого за температури 660 градусів? срочнооооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Балыкина Марина.

Ответ: 188,4кДж

Объяснение:

Дано:

m=200г=0,2кг

t1=660°C

t2=60°C

c=920Дж/кг°С

λ=3,9*10⁵Дж/кг

--------------------

Q-?

Q=λm+cm(t1-t2)=3,9*10⁵*0,2+920*0,2*(660-60)=188400Дж=188,4кДж