3) Камінь кинули з поверхні Землі вертикально вгору зі швидкістю 10 м/с. На якій висоті кінетична

енергія каменю зменшиться в 5 разів у порівнянні з початковою кінетичною енергією?​

Ответы на вопрос

Отвечает Воленчук Дашенька.

Ответ: 4м

Объяснение:

Дано:

Vo=10м/с

Еко=5Ек

g=10м/с²

--------------

h-?

Еко=mVo²/2

Ек=mV²/2

mVo²/2=5mV²/2

Vo²=5V²

V=√(Vo²/5)=√(10²/5)=4,47м/с

V=√(Vo²-2gh)

√(10²-2*10*h)=4,47

10²-20h=20

20h=80

h=4м