Період обертання визначається за формулою: а) n = N t б) T = t N в) t = l v г) v = l1+l2 t1+t2


Ответы на вопрос

Отвечает Лучин Максим.
N=N/t
T=t/N
t=l/v
v=l/t
Im not sure if this is what u need but i tried to help