Скільки електронів проходить через поперечний переріз провідника за 1 хвилин за сили струму 0.5 A?


Ответы на вопрос

Отвечает Квашнина Ангелина.

Ответ:

1.9*10^20 електронів

Объяснение:

Дано:

t=1хв=60с                  I=q/t

I=0.5 A                      q=n*e

e=1,6*10^-19 кл         I=n*e/t => n=t*I/e=60*0.5/1,6*10^-19=1.9*10^20 електр.

n-?                                                                                        

Отвечает Беляев Владислав.

Ответ:

Объяснение:

t=1хв=60сек

І=0,5А

e=-1,67*10^-19 Кл

N-?

q=N|e|

N=q/|e|

q=I*t

N=I*t/|e|

N= (0,5*60)/1,67*10^-19=18*10^19