Як зміниться добуток якщо один з множників збільшити у 20 разів, а другий зменшити у 4 раза​


Ответы на вопрос

Отвечает Кишаменова Екатерина.

Відповідь: збільшиться у 5 разів

Наприклад:

1 × 20 = 20      (1 × 20 = 20; 20 : 4 = 5)

20 × 5 = 100   (100 : 20 = 5)

2 × 16 = 32      (2 × 20 = 40; 16 : 4 = 4)

40 × 4 = 160    (160 : 32 = 5)

якщо залишилися запитання, то пишіть.

(зробіть мою відповідь кращою, будь ласочка)