СРОЧНО!!!! даю 20 б Тіло кинули вертикально вгору з висоти 200 м з швидкістю 5 м\с. через який час

воно впаде на землю? Яка швидкість тiла при падінні на землю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Карина.

Ответ:

Дано:

h = 200 м

v0 = 5 м/с

t- ?

v - ?

____________________

Запишемо рівняння: y(t)=h+v_0t-\dfrac{gt^2}{2} =0

З цього рівняння виразимо час: t=\dfrac{v_0+\sqrt{v_0^2+2gh} }{g}

t=\dfrac{5+\sqrt{5^2+2*9.8*200} }{9.8} =\dfrac{5+63 }{9.8} =\dfrac{68}{9.8} =7(c)

v_y = v_0 -gt

v_y=5-9.8*7=5-68.6=-63.6 (m/c)

Знак – означає, що вектор швидкості в момент падіння напрямлений проти осі OY, тобто вертикально вниз