На складі було 864 кг бананів. У 8 овочевих яток відправили по 46 кг бананів у кожну. Банани,що

залишилися відправили у 8 супермаркетів порівну. Скільки кілограмів бананів отримає кожний супермаркетів?

Ответы на вопрос

Отвечает Курмаз Милена.

Ответ:

62

Пошаговое объяснение:

1) 864 - 8 * 46 = 864 - 368 = 496 (кг) - до отправки в супермаркет

2) 496 : 8 = 62 супермаркета

Отвечает Гаврилов Иван.
Отари 62 ::833‘вщлт&:!:&: