Допоможіть будьласка -під дією сили 700 сн пружина розтягнулась на 0.1 см визначте каєфіціент

жорстокості

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Надя.

Відповідь:

Пояснення:

щоб визначити коєфіцієнт жорсткості пружини, скористаємося формулою:      F=k*x    де F сила     k коєфіцієнт жорскості  х-довжина після ростягування        k=F/x⇒700/0.1=7000Н/см