Водяну пару масою 20г взята при температурі 100°С.Яка кількість теплоти виділяється при конденсації

і подяльшому охолодженні води до 20°С? С РОСПИСОМ :

Ответы на вопрос

Отвечает Кутузов Андрей.

Дано:


m = 20 г = 0,02 кг

t₁ = 100℃

t₂ = 20℃

c = 4200Дж/кг×℃

L = 2,3×10⁶Дж/кг

----------------------------------

Q - ?

Розв'язок:

Q = L×m+c×m×( t₁ - t₂ )

Q = 2,3×10⁶×0,02+4200×0,02×(100-20)= 52720Дж = 52,72 кДж