За 60 с тіло здійснило 120 повних коливань. Визначте частоту коливань цього тіла.

пжпжпжпжпжпжпжпжжп

Ответы на вопрос

Отвечает Штефан Анна.
Робимо по формулі v=V/N.
Отже підставляємо , v=120/60=2Гц.

Відповідь : 2Гц.