Два однакових заряди знаходяться на відстані 5 см один від одного і відштовхуються із силою 81 мН.

Якою е величина зарядів?

Ответы на вопрос

Отвечает Тасимова Азалия.

F = KQ²/R² ⇒ Q² = FR²/K = (81·10⁻³·10⁻²)/9·10⁹ = 9·10⁻¹⁴

√(9·10⁻¹⁴) = 3·10⁷ Кл

ответ 30 млКл