Допоможіть будь ласка Обчисліть масу об'єм та кількість молекул у CO кількість речовин 0,5 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Измайлова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

М(СО) = 12 + 16 = 28 г/моль

m(СО) = n(СО) * M(СО) = 0,5 * 28 = 14 г

V(СО) = n(СО) * Vm = 0,5 * 22,4 = 11,2 л

N(СО) =  n(СО) * Na = 0,5 * 6,02 * 10²³ = 3,01 * 10²³ молекул