З однієї нейтральної краплі води забрали 100 мільярдів електронів і передали іншій нейтральній

краплі. Відстань між цими краплями дорівнює 1,6 см. Сила електричної взаємодії між ними становить? Увага! Потрібні повні розв'язки! Терміново! 50 балів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ласкунов Сергей.

Дано:

е = 1,6 × 10⁻¹⁹ Кл

n = 100 × 10⁹

r = 1,6 см

k = 9 × 10⁹ Н × м² / Кл²

----------------------------------

F - ?

Розв'язок:

q = e × n, тоді:
F = k × q² / r² = k (e × n) /  r²

Підставляємо числові значення з дано:

F = 9 × 10⁹ × 256 × 10⁹ / 16 × 10⁻² = 144 × 10⁻⁷ H = 0,0144 мН