Скільки потрібно змішати гарячої води при температурі 90°С з холодною, температура якої 10°С, щоб

отримати 120 л води при температурі 40°С ?

Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Мария.

Ответ:Для розрахунку потрібно використати теорему Тейлора-Куна. За цією теоремою, маса змішаних сукупностей залишається незмінною.

M1 * T1 + M2 * T2 = (M1 + M2) * T3

120 * 40°C + M2 * 10°C = (120 + M2) * 40°C

4800 + 10M2 = 4800 + 40M2

10M2 = 0

M2 = 0, тобто потрібно 0 л. холодної води.

Объяснение: