3. Яка кількість теплоти потрібна, щоб перетворити 3 кг води, взятої притемпературі 20°С, у пару

при температурі 100° ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Nick Payal.
Q=cm(t1-t2)=4200•3(100-20)=1,008МДж