Вантажник рівномірно тягне ящик масою 120 кг. Коефіцієнт тертя між ящиком та підлогою 0,35.

Знайдіть силу, яку прикладає вантажник.

Ответы на вопрос

Отвечает Перец Ксения.

Відповідь:

Вантажник прикладає силу 420Н.

Пояснення:

Дано:

m = 120kg

u = 0,35

g = 9,8 H/кг = 10 H/кг

Розв'язання:

1. N = mg = 120*10 = 1200H

2. F = uN = 0,35*1200 = 12*35 = 420H.