Даю 50 баллов Знайти початкову швидкість руху тіла,яке рухається 24м/с2.Тіло за 2 хвилини набрало

швидкість 10м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Нагоев Денис.

Ответ:

-2870 м/с

Объяснение:

Для розв’язання цієї задачі ми можемо використати наступне кінематичне рівняння:

v = u + at

де:

v = кінцева швидкість

u = початкова швидкість

a = прискорення

t = час

Ми можемо почати з перетворення часу з хвилин на секунди:

2 хвилини = 2 х 60 секунд = 120 секунд

Ми знаємо, що прискорення тіла дорівнює 24 м/с^2 і воно набуло швидкості 10 м/с за 120 секунд. Використовуючи кінематичне рівняння, можна знайти початкову швидкість:

v = u + at

10 м/с = u + (24 м/с^2)(120 с)

10 м/с = u + 2880 м/с

u = -2870 м/с

Отже, початкова швидкість тіла дорівнює приблизно 2870 м/с у протилежний бік прискорення.