ДОПОМОЖІТЬ!!! Дві краплини води, що мають однакові заряди, розташовані на відстані 5 см одна від

одної. Який заряд кожної краплини, якщо сила відштовхування між ними дорівнює 8,1 мкН?

Ответы на вопрос

Отвечает Уваров Никита.

r=5 см=0.05 м

F=20 мН=0.020 H

k=9*10^9

F=k*q^2 /r^2

q =√ (F*r^2/k)= r √(F/k)= 0.05√ (0.020 / 9*10^9 ) =74,5×10-9 = 74,5 нКл