⭕⭕⭕⭕ Дві однакові однойменно заряджені кульки, розташовані на відстані 1 м одна від одної,

взаємодіють із силою 0,72 Н. Заряд другої кульки дорівнює +80 мкКл. Визначте заряд першої кульки. k=9*10⁹ H*м²/Кл² ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Лена.

Ответ: +1мкКл

Объяснение:

Дано:

F=0,72Н

q2=+80мкКл=+80*10⁻⁶Кл

k=9*10⁹Н*м²/Кл²

r=1м

----------------------

q1-?

F=k*|q1|*|q2|/r², где:

k-коэффициент пропорциональности;

q1 и q2-заряды;

r-расстояние между зарядами

Отсюда:

q1=F*r²/(k*q2)=0,72*1²/(9*10⁹*80*10⁻⁶)=1*10⁻⁶=+1мкКл