Обчисли значення виразу -|3х-7|,якщо x=1


Ответы на вопрос

Отвечает Гулаков Никита.

Відповідь: -4.

Покрокове пояснення:

Якщо х = 1, то -|3х-7| = -|3*1-7| = -|3-7| = -|-4| = -4.

1. Підставимо змінну у вираз: Якщо х = 1, то -|3х-7|...

2. Спростимо: -|3х-7| = -|3*1-7| = -|3-7| = -|-4|.

3. Модуль будь-якого числа додатний, але оскільки перед модулем стоїть мінус, відповідь буде -4.