Спортсмен масою 80 кг тримає штангу масою 60 кг. З якою силою він буде тиснути на підлогу?

(g=10Н/кг). Срочноооо!!! даю 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Кисель Доминика.
M=m1+m2=80кг+60кг=140кг
P=gm=10H/кг•140кг=1400H