1. Який заряд переносять через поперечний переріз провідника 6*10 (у 25 степені) електронів? 2.

Яка сила струму в провіднику, якщо електрони рухалися протягом 2 хв (заряд взяти із першої задачі) (хвилини перевести в секунди) Допоможіть будь ласка! Даю 40 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Науменко Сергей.

Ответ:

1 Заряд одного електрона складає -1,6 * 10^-19 Кл. Тому для визначення заряду, який переносить 6 * 10^25 електронів, можемо використати формулу:

Q = n * e

де Q - заряд, який переноситься, n - кількість електронів, e - заряд одного електрона.

Підставляємо дані:

Q = 6 * 10^25 * (-1,6 * 10^-19) Кл = -9,6 Кл.

Отже, провідник переносить заряд -9,6 Кл.

2 Сила струму I в провіднику визначається формулою:

I = Q / t,

де Q - заряд, який переноситься, t - час.

Час 2 хв переводимо в секунди, множачи на 60:

t = 2 * 60 с = 120 с

Підставляємо дані:

I = (-9,6 Кл) / (120 с) = -0,08 А.

Отже, сила струму в провіднику дорівнює -0,08 А (спрямована в протилежному напрямку руху електронів).

Объяснение: