17(цілих) 1/3+2(цілих)1/3=​


Ответы на вопрос

Отвечает Гусаров Андрей.

Ответ:

17 (цілих) 1/3 можна перетворити на дроби: 17 + 1/3 = 51/3 + 1/3 = 52/3.

Аналогічно, 2 (цілих) 1/3 можна перетворити на дроби: 2 + 1/3 = 6/3 + 1/3 = 7/3.

Тоді 17 (цілих) 1/3 + 2 (цілих) 1/3 = 52/3 + 7/3 = 59/3.

Отже, відповідь: 17 (цілих) 1/3 + 2 (цілих) 1/3 = 59/3.