Поїзд починає рух зі стану спокою та рухається рівноприскорено. На першому кілометрі шляху його

швидкість збільшилася на 20 м/с. На скільки вона збільшиться на другому кілометрі?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Відповідь:З огляду на те, що поїзд рухається рівноприскорено, можна вважати, що прискорення поїзда залишається постійним протягом всього руху.

Нехай прискорення поїзда дорівнює a, тоді його початкова швидкість буде дорівнювати нулю (так як він починає рух зі стану спокою), а швидкість на кінці першого кілометру дорівнюватиме:

v1 = a * t1,

де t1 - час, за який поїзд пройшов перший кілометр.

Також ми знаємо, що:

v1 = 20 м/с.

Звідси можна знайти час t1:

t1 = v1 / a = 20 м/с / a.

Після того, як поїзд пройшов перший кілометр, він розвиває ту саму швидкість з прискоренням a. Таким чином, його швидкість на початку другого кілометру дорівнюватиме:

v2 = v1 + a * t1.

Підставляючи значення v1 і t1, маємо:

v2 = 20 м/с + a * (20 м/с / a) = 40 м/с.

Таким чином, швидкість поїзда збільшиться на 40 м/с на другому кілометрі.

Пояснення:

Отвечает Сухотерина Софья.

Поезд прошел 2 участка по 1 км. В конце первого участка скорость увеличилась от 0 до 20 м/с. В конце второго от 20 до 28 м/с. На всем пути скорость возросла на 28 м/с. На втором участке на 8 м/с.